mobil: +420 602 354 304
o nás fotogalerie kontakt zaměstnání

  • OK GARDEN ... aby Vaše zahrada byla OK

Vítáme Vás na stránkách zahradnické společnosti OK GARDEN s.r.o.

Původní firma zakladatele společnosti působí na trhu od roku 1995 jako OSVČ.
V zájmu rozdělení jednotlivých činností proběhla transformace části firmy zabývající se zahradní tvorbou na právnickou osobu zápisem do obchodního rejstříku vedeném Krajským soudem v Praze dne 20.7.2006.

OK GARDEN s.r.o. je aktivní výhradně v oboru zahradní architektura a krajinářství, navazuje na činnost v oblasti projekce, realizace a údržby zeleně. Specializuje se na sadové úpravy pro stavební firmy a dodávky zahrad na klíč. Společně s výrobním programem přebrala společnost technické vybavení a kvalifikované pracovníky s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Realizační středisko se přestěhovalo do rekonstruovaného areálu ve Velkých Čičovicích na Praze západ, kde se nachází správní budova, skladovací prostory, dílna, deponie materiálů, garáže, projekční ateliér, zpevněné plochy a zásobní školka.

Společnost má celorepublikovou působnost.

Mezi nejvýznamnější partnery patří například společnosti ACISTAV s.r.o, Metrostav a.s., Skanska CZ a.s., FCC a.s., Průmstav a.s., Sefimota a.s., Swietelsky stavební s.r.o., Hochtief CZ a.s., Stavoland spol. sr.o., Porr (Česko) a.s., Skanska DS a.s. aj.

Společnost je členem SVAZU ZAKLÁDÁNÍ A ÚDRŽBY ZELENĚ a asociace EUROPEAN LANDSCAPE CONTRACTORS ASSOCIATION